AS Bolaks
Fusavegen 281
5640 Eikelandsosen
org. nr.: 930391328 MVA

Kontakt oss

Epost

Generelle henvendelser
bolaks@bolaks.no

Fakturaadresse
bolaks@faktura.poweroffice.net

Telefon

Sentralbord
56 58 06 00

Våre ansatte

Konsern Ledelse

Karina Antonsen Hjelle

CEO i Bolaks Group AS

karina@bolaks.no

+47 90 68 14 03

Esben Borgen Nordtveit

COO i Bolaks Group AS

esben@bolaks.no

+47 92 03 27 30

Siri Lohne

CFO i Bolaks Group AS

siri@bolaks.no

+47 95 26 12 35

Bjørg Mette Holmefjord Antonsen

Daglig leder i AS Bolaks

bjorg@bolaks.no

+47 91 84 68 59

Samuel Anderson

ESG og markedsleder

samuel@bolaks.no

+47 45 86 98 21

Eirik Øvredal

Leder IT og digitalisering

eirik.ovredal@bolaks.no

+47 91 84 79 78

Synnøve Austestad

HR leder

synnove@bolaks.no

+47 97 71 16 91

Sandra Tombre Nerhovde

Fiskehelseansvarlig

sandra@bolaks.no

+47 90 94 63 12

Bolaks Sjø

Mark Ringeling

Teknisk leder

mark@bolaks.no

+47 40 28 88 49

Ivar Eikeland

Driftsleder, nord

ivar@bolaks.no

+47 48 06 25 95

Torgeir Hjertnes

Driftsleder, sør

torgeir.h@bolaks.no

+47 91 73 20 88

Ella Dombu

Driftsleder, tilvekstsenter

ella@bolaks.no

+47 47 30 49 07

Steffen Günther

Driftsleder, stamfisk og rogn

steffen@bolaks.no

+47 90 29 33 31

Mette Sørfonden

Avdelingsleder, service

mette@bolaks.no

+47 97 03 31 75

Helge Lysen

Behandlingskoordinator

helge.lysen@bolaks.no

+47 90 64 16 22

Bolaks land

Thomas Netland

Produksjonsleder

thomas.netland@bolaks.no

+47 46 64 21 31

Torgeir Tysseland

Teknisk leder

torgeir.t@bolaks.no

+47 90 63 46 73

Sævareid Fiskeanlegg

Marianne Rød

Daglig leder

marianne@bolaks.no

+47 41 46 21 30

Richard Markhus

Produksjonsleder

richard@sevareid.no

+47 48 06 25 90

Jan Magnus Markhus

Teknisk leder

jan-magnus@sevareid.no

+47 48 18 86 56

Økonomi og regnskap

Marianne Rød

Regnskapsansvarlig

marianne@bolaks.no

+47 41 46 21 30

Simen Stien

Business Controller

simen@bolaks.no

+47 95 22 43 75

Rune Øvsthus Kolltveit

Controller

rune.kolltveit@bolaks.no

+47 91 13 80 12

Generelle henvendelser

Anne Sofie Johansen

Resepsjon

bolaks@bolaks.no

+47 56 58 06 00

Salg

Jannicke Sekkingstad Johansson

Sales & Purchasing Director, Sekkingstad AS

jannicke@sekkingstad.no

+47 98 85 25 33

Agnethe Lødøen

Head of VAP, Sekkingstad AS

agnethe@sekkingstad.no

+47 94 83 31 73